Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Manufacturer: | ADATA |
| Type: | DDR4 |
| Capacity: | 16GB |
| Form Factor: | 288-pin U-DIMM |
| Speed: | 3200 MHz |
| Voltage: | 1.2V |
| Сайт на производителя: | https://www.adata.com/en/ |
| Памети десктоп | |
| Тип памет | DDR4 |
| Честота (MHz) | 3200 MHz |
| Капацитет | 16GB |
16G DDR4 3200 ADATA PREMIER
- Производител: ADATA
- Код на продукта: 16G DDR4 3200 ADATA PREMIER
- SKU Code: 37720
- Наличност: В наличност
-
166.03€ (324.73лв.)
- Цена без ДДС: 138.36€ (270.61лв.)




