Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Type: | DDR4 |
| Capacity: | 16 GB |
| Form Factor: | 288-Pin DIMM |
| Speed: | 3200 |
| CAS Latency: | CL22 |
| Сайт на производителя: | https://www.kingston.com/dataSheets/KVR32N22D8_16.pdf |
| Разширено търсене: | KINGSTON DESKTOP 16GB DDR4 3200MHZ |
| Памети десктоп | |
| Тип памет | DDR4 |
| Честота (MHz) | 3200 |
| Капацитет | 16 GB |
16G DDR4 3200 KINGSTON
- Производител: Kingston
- Код на продукта: 0740617310863 / KVR32N22S8/16
- Гаранция: 96 Months
- SKU Code: 35026
- Наличност: В наличност
-
166.77€ (326.17лв.)
- Цена без ДДС: 138.97€ (271.81лв.)




