Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Type: | DDR4 |
| Capacity: | 16 GB |
| Form Factor: | 260-Pin SO-DIMM |
| Speed: | 3200MHz |
| Voltage: | 1.2V |
| Сайт на производителя: | https://www.adata.com/us/specification/654 |
| Разширено търсене: | ADATA NOTEBOOK 16GB DDR4 3200MHZ |
| Памети десктоп | |
| Тип памет | DDR4 |
| Честота (MHz) | 3200MHz |
| Капацитет | 16 GB |
16GB DDR4 3200 ADATA SODIM
- Производител: ADATA
- Код на продукта: 16GB DDR4 3200 ADATA SODIMM
- Гаранция: 96 Months
- SKU Code: 35409
- Наличност: В наличност
-
123.97€ (242.46лв.)
- Цена без ДДС: 103.31€ (202.05лв.)




