Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| OS: | Support Windows® 10, Windows® 11 |
| Power Consumption: | 16W / 19W (Typical / Maximum) |
| Power Adapter: | Integrated |
| Aspect Ratio: | 16:9 |
| Screen size: | 23.8" |
| Features: | Natural Low Blue Light |
| Screen type: | IPS/ WLED/ Anti-glare |
| Refresh rate: | 100Hz |
| Screen Resolution: | 1920x1080 |
| Pixel Pitch: | 0.2745x0.2745 mm |
| Brightness: | 250 cd/m² |
| Color Gamut: | 99% sRGB |
| Curvature: | Flat Panel |
| Color Saturation: | 16.7 Million |
| Contrast: | 1300:1 |
| Response Time: | 4ms GtG (Extreme mode) / 6ms GtG (Typical mode) |
| Viewing Angle: | 178° / 178° |
| I/O: | USB Port: None;Video Connector: 1x HDMI® 1.4, 1x VGA;Network Connectivity: None |
| Audio: | Microphone: None;Speakers: None |
| Mechanical Design: | Stand: Tilt;Side Bezel Width: 2 mm;Mounting: Supports VESA mount 100 x 100 mm |
| Body Color: | Raven Black |
| Weight: | Monitor With Stand | 3.0 kg;Monitor Head Only | 2.7 kg |
| Dimensions: | Highest Position | 539.8 x 180.0 x 402.9 mm;Lowest Position | 539.8 x 180.0 x 402.9 mm;Head Only | 539.8 x 44.0 x 325.7 mm |
| Сайт на производителя: | https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkVision_S24_4e_Monitor?M=64B5KAT1EU |
23.8 LENOVO S24-4E/ 64B5KAT1EU
- Производител: Lenovo
- Код на продукта: 0198156628701 / 64B5KAT1EU
- SKU Code: 37595
- Наличност: В наличност
-
124.12€ (242.75лв.)
- Цена без ДДС: 103.43€ (202.30лв.)









