Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Power Adapter: | External 100~240V (50/60Hz) |
| Aspect Ratio: | 16:9 |
| Screen size: | 23.8" |
| Features: | Black Stabilizer;HDR 10;Super resolution +;1ms Motion Blur Reduction;Intelligent energy saving;VRR (Variable Refresh Rate);Reading mode;Crosshair;Color weakness;DAS (Dynamic Action Sync);Auto-login switch |
| Screen type: | IPS |
| Refresh rate: | 120 Hz |
| Screen Resolution: | 1920 x 1080 |
| Brightness: | typ.: 250 cd/m², min.: 220 cd/m² |
| Color Gamut: | sRGB 99% (CIE1931) |
| Contrast: | typ.: 1500:1, min.: 1050:1 |
| Response Time: | 5ms (GtG at Faster) |
| Viewing Angle: | 178º(R/L), 178º(U/D) |
| I/O: | D-Sub;HDMI;Headphone output: 3-pole (Sound Only);DVI-D |
| Mechanical Design: | Tilt |
| Weight: | 3.2 kg |
| Dimensions: | 539.2 x 417.6 x 220 mm |
| Сайт на производителя: | https://www.lg.com/bg/monitori/lg-24u41ya-b# |
24 LG 24U41YA-B
- Производител: LG
- Код на продукта: 24 LG 24U41YA-B
- SKU Code: 37071
- Наличност: В наличност
-
101.30€ (198.12лв.)
- Цена без ДДС: 84.41€ (165.10лв.)











