Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| OS: | Support Windows® 10, Windows® 11 |
| Power Consumption: | 19.7W / 42W (Typical / Maximum) |
| Power Adapter: | Integrated |
| Aspect Ratio: | 16:9 |
| Screen size: | 27" |
| Features: | Natural Low Blue Light |
| Screen type: | IPS/ WLED/ Anti-glare |
| Refresh rate: | 100Hz |
| Screen Resolution: | 2560x1440 |
| Pixel Pitch: | 0.2331x0.2331 mm |
| Brightness: | 350 cd/m² |
| Color Gamut: | 99% sRGB |
| Curvature: | Flat Panel |
| Color Saturation: | 16.7 Million |
| Contrast: | 1500:1 |
| Response Time: | 4ms GtG (Extreme mode) / 6ms GtG (Typical mode) |
| Viewing Angle: | 178° / 178° |
| I/O: | USB Port: None;Video Connector: 2x HDMI® 2.1 TMDS, 1x DP 1.2;Network Connectivity: None |
| Audio: | Microphone: None;Speakers: 2Wx2 |
| Mechanical Design: | Stand: Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust Stand;Side Bezel Width: 1.8 mm;Mounting: Supports VESA mount 100 x 100 mm |
| Weight: | Monitor With Stand | 6.2 kg;Monitor Head Only | 4.0 kg |
| Dimensions: | Lowest Position | 613.1 x 220 x 383.5 mm;Highest Position | 613.1 x 220 x 538.5 mm;Head Only | 613.1 x 40.4 x 366.4 mm |
| Сайт на производителя: | https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkVision_E27Q_40_Monitor?M=64BDGAT4EU |
27 LENOVO E27Q-40 / 64BDGAT4EU
- Производител: Lenovo
- Код на продукта: 0198157471900 / 64BDGAT4EU
- SKU Code: 37593
- Наличност: В наличност
-
259.26€ (507.06лв.)
- Цена без ДДС: 216.05€ (422.55лв.)










