Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| OS: | Support Windows® 7, Windows® 10, Windows® 11 |
| Power Consumption: | 18W,130W |
| Power Adapter: | Integrated |
| Aspect Ratio: | 16:9 |
| Screen size: | 27" |
| Features: | AMD FreeSync™ AMD FreeSync™ technology only can work with AMD Radeon™ series graphics card.;Smart Power The Smart Power function intelligently detects overall power consumption and dynamically manages the power delivery to each device |
| Screen type: | IPS/ WLED/ Anti-glare |
| Refresh rate: | 75Hz |
| Screen Resolution: | 1920x1080 |
| Pixel Pitch: | 0.3114x0.3114 mm |
| Brightness: | 250 cd/m² |
| Color Gamut: | 72% NTSC |
| Color Saturation: | 16.7 Million |
| Contrast: | 1000:1 |
| Response Time: | 4ms (Extreme mode) / 6ms (Typical mode) |
| Viewing Angle: | 178° / 178° |
| I/O: | USB Port: 4x USB 3.2 Gen 1, 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (DP 1.2 Alt Mode, USB upstream);Video Connector: 1x HDMI® 1.4, 1x VGA, 1x USB-C® 3.2 Gen 1 (DP 1.2 Alt Mode);Network Connectivity: None |
| Audio: | Built-in Dual Microphone in LC 50;Speakers: 3Wx2 |
| Mechanical Design: | Stand: Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust Stand;Side Bezel Width: 2.5 mm;Mounting: Supports VESA mount 100mm |
| Weight: | Monitor With Stand | 6.1 kg;Monitor Head Only | 4.1 kg |
| Dimensions: | Lowest Position | 612.5 x 214.9 x 414.2 x mm;Highest Position | 612.5 x 214.9 x 564.7 mm;Unpacked Head Only | 612.5 x 43.2 x 367.7 mm |
| Other: | Camera: Lenovo® LC 50 monitor webcam |
| Сайт на производителя: | https://psref.lenovo.com/Detail/Lenovo_L27m_30_Monitor?M=66DEKAC2EU |
27 LENOVO L27M-30 / 66DEKAC2EU
- Производител: Lenovo
- Код на продукта: 0195891462119 / 66DEKAC2EU
- SKU Code: 37738
- Наличност: В наличност
-
263.81€ (515.97лв.)
- Цена без ДДС: 219.84€ (429.97лв.)










