Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| OS: | Support Windows® 10, Windows® 11 |
| Power Consumption: | 15W / 75W (Typical / Maximum) |
| Power Adapter: | Integrated |
| Aspect Ratio: | 16:9 |
| Screen size: | 27" |
| Features: | HDR10 Compliance;Factory Calibration: Avg. Delta E<2 (for DCI-P3 and sRGB);Lenovo® ThinkColour (Lenovo® Accessories and Display Manager) Support Lenovo® ThinkColour supports Windows® 10 & 11, Mac OS (functions vary across systems). Lenovo® Accessories and Display Manager is formerly Lenovo® Display Control Center.;LDFM (Lenovo® Display Fleet Manager);Multi-sync;Natural Low Blue Light |
| Screen type: | IPS/ WLED/ Anti-glare |
| Refresh rate: | 24Hz - 120Hz |
| Screen Resolution: | 2560x1440 |
| Pixel Pitch: | 0.2331x0.2331 mm |
| Brightness: | 350 cd/m² |
| Color Gamut: | 99% sRGB, 99% BT.709, 98% DCI-P3 |
| Curvature: | None |
| Color Saturation: | 1.07 Billion |
| Contrast: | 1500:1 |
| Response Time: | 4ms GtG (Extreme mode) / 6ms GtG (Typical mode) |
| Viewing Angle: | 178° / 178° |
| I/O: | USB Port: 3x USB-A (USB 5Gbps, 1x BC1.2), 1x USB-C® (USB 5Gbps, PD 15W), 1x USB-B (USB 5Gbps, USB upstream);Video Connector: 1x HDMI® 2.1 TMDS, 1x DP 1.4 (HBR2), 1x DP 1.4 Out;Network Connectivity: None |
| Audio: | Microphone: None;Speakers: Modular Speaker Support |
| Mechanical Design: | Stand: Tilt, Swivel, Pivot, Height Adjust Stand;Side Bezel Width: 2 mm;Mounting: Supports VESA mount 100 x 100 mm |
| Body Color: | Eclipse Black |
| Weight: | Monitor With Stand | 6.4 kg;Monitor Head Only | 4.3 kg |
| Dimensions: | Lowest Position | 613.6 x 195.0 x 384.2 mm;Highest Position | 613.6 x 195.0 x 539.2mm;Head Only | 613.6 x 46.0 x 357.1 mm |
| Other: | Camera: Modular Camera Support |
| Сайт на производителя: | https://psref.lenovo.com/Detail/ThinkVision_P27Q_40_Monitor?M=64A7GAT6EU |
27 LENOVO P27Q-40 / 64A7GAT6EU
- Производител: Lenovo
- Код на продукта: 0198156226167 / 64A7GAT6EU
- SKU Code: 37594
- Наличност: В наличност
-
477.08€ (933.09лв.)
- Цена без ДДС: 397.57€ (777.58лв.)










