Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Power Consumption: | Sleep Mode: Less than 0.5W;DC Off: Less than 0.3W |
| Power Adapter: | External Power(Adapter) 100~240V (50/60Hz) |
| Aspect Ratio: | 16:9 |
| Screen size: | 27" |
| Features: | AMD FreeSync Premium;LG Switch;Auto Input Switch;Black Stabilizer;Color Weakness Mode;Crosshair;Dynamic Action Sync;Factory Calibration;Flicker Safe;FPS Counter;HDR Effect;HDR10;Reader Mode;Smart Energy Saving;User Define Key;VESA DisplayHDR™: DisplayHDR™ 400 |
| Screen type: | IPS/ QHD |
| Refresh rate: | 200Hz |
| Screen Resolution: | 2560 x 1440 |
| Pixel Pitch: | 0.2331 x 0.2331 |
| Brightness: | 400 cd/m² |
| Color Gamut: | sRGB 99% (CIE1931) |
| Color Saturation: | 16.7M |
| Contrast: | 1000:1 |
| Response Time: | 1ms (GtG at Faster) |
| Viewing Angle: | 178º(R/L), 178º(U/D) |
| I/O: | 1x DisplayPort;2x HDMI;DisplayPort Version 1.4;HDMI Version 2.0;Headphone Out |
| Mechanical Design: | Height, Pivot, Swivel, Tilt;Wall Mount Size: 100 x 100 |
| Weight: | 5.3kg |
| Dimensions: | 612 x 543 x 223mm (Up);612 x 434 x 223 mm (Down) |
| Сайт на производителя: | https://www.lg.com/us/monitors/lg-27g610a-b-gaming-monitor |
| Разширено търсене: | LG 27 QHD 200Hz IPS 1ms 16:9 HDMI DP FREESYNC FSAFE HDR PIVOT SWIVEL |
27 LG 27G610A-B
- Производител: LG
- Код на продукта: 8806096597187 / 27G610A-B.AEUQ
- Гаранция: 36 Months
- SKU Code: 37003
- Наличност: В наличност
-
221.39€ (433.00лв.)
- Цена без ДДС: 184.49€ (360.83лв.)









