Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Screen size: | 27" |
| Features: | AMD FreeSync™ Technology, Black Stabilizer®, Color Weakness Mode, Crosshair®, Dynamic Action Sync®, Flicker Safe, FPS Counter, HDR Effect, HDR10, Motion Blur Reduction Technology, OnScreen Control (OSC), Reader Mode, Smart Energy Saving, User Define Key |
| Screen type: | VA |
| Refresh rate: | 180Hz |
| Screen Resolution: | 1920 x 1080 |
| Pixel Pitch: | 0.3114 x 0.3114 |
| Brightness: | (Typ.) 250 cd/m² (Min.) 200 cd/m² |
| Color Gamut: | NTSC 72% (CIE1931) |
| Color Saturation: | 16.7 |
| Contrast: | 3000:1 (Typ.) |
| Response Time: | 5ms (GtG at Faster) |
| Viewing Angle: | 178˚(R/L), 178˚(U/D) |
| I/O: | DisplayPort: Yes;HDMI: Yes;Headphone Out: Yes; |
| Accessories: | HDMI Cable |
| Weight: | 3.87 kg |
| Dimensions: | 613.69 x 201.61 x 456.05 mm |
| Сайт на производителя: | https://www.lg.com/bg/monitori/lg-27gs50f-b |
| Разширено търсене: | LG 27 FHD 180Hz VA 5ms 16:9 HDMI DP FREESYNC FSAFE HDR |
27 LG 27GS50F-B
- Производител: LG
- Код на продукта: 8806096090688 / 27GS50F-B.AEUQ
- Гаранция: 36 Months
- SKU Code: 35328
- Наличност: В наличност
-
158.66€ (310.31лв.)
- Цена без ДДС: 132.21€ (258.59лв.)







