Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Power Adapter: | External Power(Adapter) 100~240V (50/60Hz);DC Off (Max): Less than 0.3W;Power Save/Sleep Mode (Max): Less than 0.5W |
| Aspect Ratio: | 16:9 |
| Screen size: | 27" |
| Features: | VRR;LG Switch;Headphone 3-Pole;Auto Input Switch;Black Stabilizer;Color Weakness Mode;Crosshair;Dynamic Action Sync;Flicker Safe;HDR Effect;HDR10;Motion Blur Reduction Technology;Reader Mode;Smart Energy Saving;Super Resolution+ |
| Screen type: | IPS |
| Refresh rate: | 120Hz |
| Screen Resolution: | FHD (1920 x 1080) |
| Pixel Pitch: | 0.2745 x 0.2745 |
| Brightness: | 220 cd/m² (Typ.) 220 cd/m² (Typ.) |
| Color Gamut: | sRGB 99% (CIE1931) |
| Color Saturation: | 16.7M |
| Contrast: | 1500:1 (Typ.) |
| Response Time: | 5ms (GtG at Faster) |
| Viewing Angle: | 178º(R/L), 178º(U/D) |
| I/O: | HDMI (HDCP Version): 2.31 x HDMI;HDMI Version 2.0;D-Sub;Headphone Out |
| Mechanical Design: | Tilt, Wall Mount Size (mm): 100 x 100 |
| Weight: | 4.2 kg |
| Dimensions: | 690.88 x 449.58 x 139.7 mm |
| Сайт на производителя: | https://www.lg.com/us/monitors/lg-27u41ya-b-fhd-monitor |
27 LG 27U41YA-B
- Производител: LG
- Код на продукта: 27 LG 27U41YA-B
- SKU Code: 37066
- Наличност: В наличност
-
118.99€ (232.73лв.)
- Цена без ДДС: 99.16€ (193.94лв.)









