Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Power Consumption: | 20.1W |
| Power Adapter: | External Power(Adapter), 100~240Vac, 50/60Hz |
| Aspect Ratio: | 16:9 |
| Screen size: | 27" |
| Features: | Auto Brightness;Flicker Safe;HDR 10;Reader Mode;Smart Energy Saving |
| Screen type: | IPS, Anti-Glare |
| Refresh rate: | 100 Hz |
| Screen Resolution: | 1920 x 1080 |
| Brightness: | 250 cd/m² |
| Color Gamut: | NTSC 72% (CIE1931) |
| Color Saturation: | 16.7M |
| Contrast: | 1300:1 |
| Response Time: | 5ms |
| I/O: | HDMI Yes;USB Downstream Port: Yes (USB-A, 2ea) |
| Audio: | 5W x2 |
| Mechanical Design: | Tilt;3-Side Virtually Borderless Design,;Wall Mountable: 100 x 100 mm |
| Weight: | 5.6kg |
| Dimensions: | 611.8 x 450.9 x 209.9 |
| Сайт на производителя: | https://www.lg.com/sg/consumer-monitors/smart-monitors/27u511sa-w/?srsltid=AfmBOoqZj-6Enf4WS7iMiKIFPvqzutY9oQfnMrtXYMyC-u94eyEMWyO6 |
| Разширено търсене: | LG 27 FHD 100Hz IPS 5ms 16:9 HDMI USB AUDIO FSAFE HDR |
27 LG 27U511SA-W
- Производител: LG
- Код на продукта: 8806096390788 / 27U511SA-W.AEU
- Гаранция: 36 Months
- SKU Code: 35331
- Наличност: В наличност
-
250.19€ (489.33лв.)
- Цена без ДДС: 208.49€ (407.77лв.)








