Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Type: | DDR4 |
| Capacity: | 32 GB |
| Kit of: | 2 X 16 GB |
| Speed: | 3200 |
| CAS Latency: | CL 16-20-20 |
| Voltage: | 1.35V |
| Сайт на производителя: | https://webapi3.adata.com/storage/downloadfile/datasheet_xpg_spectrix_d35g_ddr4_rgb_memory_v3.pdf |
| Разширено търсене: | XPG DESKTOP 2X16GB DDR4 3200MHZ KIT HEAT_SINK RGB |
| Памети десктоп | |
| Тип памет | DDR4 |
| Честота (MHz) | 3200 |
| Капацитет | 32 GB |
2X16G DDR4 3200 ADATA XPG D35G
- Производител: ADATA
- Код на продукта: 4711085943323 / AX4U320016G16A-DTBKD35G
- Гаранция: 96 Months
- SKU Code: 36879
- Наличност: В наличност
-
344.71€ (674.20лв.)
- Цена без ДДС: 287.26€ (561.83лв.)




