Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Capacity: | 32 GB |
| Form Factor: | 288-Pin DIMM Kit |
| Kit of: | 2 x 16 GB |
| Speed: | 5600 |
| CAS Latency: | CL40 |
| Voltage: | 1.25V |
| Сайт на производителя: | https://www.kingston.com/datasheets/KF556C40BBK2-32.pdf |
| Разширено търсене: | KINGSTON DESKTOP 2X16GB DDR5 5600MHZ KIT HEAT SINK |
| Памети десктоп | |
| Честота (MHz) | 5600 |
| Капацитет | 32 GB |
2X1G DDR5 5600 KING FURY BEAST
- Производител: Kingston
- Код на продукта: 740617325706 / KF556C40BBK2-32
- Гаранция: 96 Months
- SKU Code: 34985
- Наличност: В наличност
-
471.00€ (921.19лв.)
- Цена без ДДС: 392.50€ (767.66лв.)




