Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Type: | DDR4 |
| Capacity: | 16 GB |
| Kit of: | 2 x 8 GB |
| Speed: | 3200 |
| CAS Latency: | CL 16-20-20 |
| Voltage: | 1.35V |
| Сайт на производителя: | https://webapi3.adata.com/storage/downloadfile/datasheet_xpg_gammix_d35_ddr4_memory.pdf |
| Разширено търсене: | XPG DESKTOP 2X8GB DDR4 3200MHZ KIT HEAT_SINK |
| Памети десктоп | |
| Тип памет | DDR4 |
| Честота (MHz) | 3200 |
| Капацитет | 16 GB |
2X8 DDR4 3200 ADATA XPG D35/BK
- Производител: ADATA
- Код на продукта: 4711085942807 / AX4U32008G16A-DTBKD35
- Гаранция: 96 Months
- SKU Code: 38110
- Наличност: В наличност
-
174.25€ (340.81лв.)
- Цена без ДДС: 145.21€ (284.01лв.)




