Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Power Consumption: | Less than 0.3W |
| Power Adapter: | External Power(Adapter) 100~240V (50/60Hz) |
| Aspect Ratio: | 16:9 |
| Screen size: | 31.5" |
| Features: | VESA Adaptive Sync;Headphone 3-Pole;AMD FreeSync™ Technology;Auto Input Switch;Black Stabilizer;Color Weakness Mode;Crosshair;Curved;Dual Controller;Dynamic Action Sync;Factory Calibration;Flicker Safe;FPS Counter;HDR Effect;HDR10;OnScreen Control (OSC);Reader Mode;Smart Energy Saving;User Define Key |
| Screen type: | VA |
| Refresh rate: | 180Hz |
| Screen Resolution: | QHD (2560 x 1440) |
| Pixel Pitch: | 0.272 x 0.272 |
| Brightness: | 300 cd/m² (Typ.) 250 cd/m² (Min.) |
| Color Gamut: | sRGB 99% (CIE1931) |
| Curvature: | 1000R |
| Color Saturation: | 16.7M |
| Contrast: | 3000:1 (Typ.) |
| Response Time: | 1ms (GtG at Faster) |
| Viewing Angle: | 178º(R/L), 178º(U/D) |
| I/O: | HDMI (HDCP Version): 2.2;DisplayPort HDCP Version: 2.2;1 x DisplayPort;2 x HDMI |
| Mechanical Design: | Height, Swivel, Tilt;Wall Mount Size (mm): 100 x 100 |
| Weight: | 6.7 kg |
| Dimensions: | 779.78 x 500.38 x 180.34 mm |
| Сайт на производителя: | https://www.lg.com/us/monitors/lg-32g600a-b-gaming-monitor |
32 LG 32G600-A
- Производител: LG
- Код на продукта: 32 LG 32G600-A
- SKU Code: 37070
- Наличност: В наличност
-
259.95€ (508.42лв.)
- Цена без ДДС: 216.63€ (423.69лв.)








