Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Power Consumption: | Sleep Mode: Less than 0.5W;DC Off: Less than 0.3W |
| Power Adapter: | External Power(Adapter) 100~240V (50/60Hz) |
| Aspect Ratio: | 16:9 |
| Screen size: | 31.5" |
| Features: | HDR 10;VESA DisplayHDR™: DisplayHDR™400 TRUE BLACK;Color Calibrated in Factory;HW Calibration Ready;Reader Mode;Color Weakness;NVIDIA G-Sync™: G-SYNC Compatible;AMD FreeSync™: FreeSync Premium Pro;VRR;Black Stabilizer;Dynamic Action Sync;Crosshair;FPS Counter;User Defined Key;Auto Input Switch;Smart Energy Saving |
| Screen type: | OLED |
| Refresh rate: | 165Hz |
| Screen Resolution: | 3840 x 2160 |
| Pixel Pitch: | 0.1814mm x 0.1814mm |
| Brightness: | 275cd/m² |
| Color Gamut: | DCI-P3 98.5% (CIE1976) |
| Color Saturation: | 1.07B |
| Contrast: | 1500000:1 |
| Response Time: | 0.03ms (GTG) |
| Viewing Angle: | 178º(R/L), 178º(U/D) |
| I/O: | HDMI (2ea);DisplayPort (1ea) 1.4 (DSC);USB Upstream Port: (1ea/ver3.0);USB Downstream Port: (2ea/ver3.0);Headphone out: 3-pole |
| Mechanical Design: | Tilt/Height/Swivel/Pivot;Wall Mountable: 100 x 100 |
| Weight: | 9.1kg |
| Dimensions: | 714.1 x 620.9 x 249.8 (UP) / 714.1 x 510.9 x 249.8 (DOWN) |
| Сайт на производителя: | https://www.lg.com/hk_en/monitors/gaming/32gx850a-b/ |
| Разширено търсене: | LG 31.5 UHD_4K 165Hz OLED 0.03ms 16:9 HDMI DP USB FREESYNC HDR PIVOT SWIVEL |
32 LG 32GX850A
- Производител: LG
- Код на продукта: 8806096592595 / 32GX850A.AEU
- Гаранция: 36 Months
- SKU Code: 35312
- Наличност: В наличност
-
1,232.03€ (2,409.65лв.)
- Цена без ДДС: 1,026.69€ (2,008.04лв.)














