Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Interface: | 260-pin DIMM |
| Manufacturer: | KINGSPEC |
| Type: | DDR4 |
| Capacity: | 32GB |
| Speed: | 3200Mbps |
| Voltage: | 1.2V |
| Сайт на производителя: | https://www.kingspec.com/ |
| Памети десктоп | |
| Тип памет | DDR4 |
| Честота (MHz) | 3200Mbps |
| Капацитет | 32GB |
32G DDR4 3200 KINGSPEC SODIMM
- Код на продукта: 6950509911663 / KS3200D4N12032G
- SKU Code: 38130
- Наличност: В наличност
-
256.91€ (502.47лв.)
- Цена без ДДС: 214.09€ (418.73лв.)





