Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Screen size: | 31.5" |
| Features: | AMD FreeSync™ Technology, Auto Input Switch, Black Stabilizer®, Color Weakness Mode, Crosshair®, Dynamic Action Sync®, Factory Calibration , Flicker Safe, FPS Counter, HDR Effect, HDR10, OnScreen Control (OSC), Reader Mode, Smart Energy Saving, User Define Key, VESA Adaptive-Sync (Display Port) |
| Screen type: | VA |
| Refresh rate: | 180Hz |
| Screen Resolution: | 2560 x 1440 |
| Pixel Pitch: | 0.233 x 0.233 |
| Brightness: | (Typ.) 300 cd/m² (Min.) 250 cd/m² |
| Color Gamut: | sRGB 99% (CIE1931) |
| Color Saturation: | 16.7 |
| Contrast: | 3000:1 (Typ.) |
| Response Time: | 1ms (GtG at Faster) |
| Viewing Angle: | 178˚(R/L), 178˚(U/D) |
| I/O: | DisplayPort: Yes;HDMI: Yes;Headphone Out: Yes; |
| Accessories: | HDMI Cable |
| Weight: | 5.9 kg |
| Dimensions: | 699.9 x 508.1 x 226.5 mm |
| Сайт на производителя: | https://www.lg.com/bg/monitori/lg-32gs60qc-b |
| Разширено търсене: | LG 31.5 QHD 180Hz VA 1ms 16:9 HDMI DP FREESYNC FSAFE HDR |
32LG 32GS60QC-B
- Производител: LG
- Код на продукта: 8806096090657 / 32GS60QC-B.AEUQ
- Гаранция: 36 Months
- SKU Code: 35315
- Наличност: В наличност
-
253.24€ (495.30лв.)
- Цена без ДДС: 211.03€ (412.75лв.)







