Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Power Consumption: | Less than 0.3W |
| Power Adapter: | External Power(Adapter) 100~240V (50/60Hz) |
| Aspect Ratio: | 21:9 |
| Screen size: | 34" |
| Features: | HDR 10;AMD FreeSync™: FreeSync;Colour Weakness;Smart Energy Saving;Colour Calibrated in Factory;Flicker Safe;Dynamic Action Sync;Crosshair;Reader Mode;Super Resolution+;VESA DisplayHDR™: DisplayHDR™ 400;Motion Blur Reduction Tech.;Auto Input Switch;HDR Effect |
| Screen type: | IPS/ Anti-Glare |
| Refresh rate: | 100Hz |
| Screen Resolution: | 2560 x 1080 |
| Pixel Pitch: | 0.312 x 0.310 mm |
| Brightness: | 400 cd/m² |
| Color Gamut: | (Typ.) sRGB 99% (CIE1931);(Min.) sRGB 90% (CIE1931) |
| Curvature: | None |
| Color Saturation: | 16.7M |
| Contrast: | 1000:1 |
| Response Time: | 5ms (GtG at Faster) |
| Viewing Angle: | 178º(R/L), 178º(U/D) |
| I/O: | HDMI;DP Version 1.4;Headphone out 3-pole (Sound Only) |
| Mechanical Design: | Tilt, Borderless Design: 3-Side Virtually, Wall Mountable [mm]: 100 x 100 mm |
| Weight: | 6.9kg |
| Dimensions: | 816.5 x 483.7 x 223.3mm |
| Сайт на производителя: | https://www.lg.com/au/monitors/ultrawide/34u511a-b/ |
34 LG 34U511A-B
- Производител: LG
- Код на продукта: 34 LG 34U511A-B
- SKU Code: 37069
- Наличност: В наличност
-
275.82€ (539.45лв.)
- Цена без ДДС: 229.85€ (449.55лв.)












