Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Тип използване: | Портативно |
| Източник на светлина: | Инфрачервена хибридна/структурирана светлина |
| Работно разстояние: | 110 - 1000 mm |
| Точност: | 0.02 mm |
| Разделителна способност: | 0.05 – 2.0 mm |
| Скорост на сканиране: | 20 fps |
| Обхват на обекта: | от 10×10×10 mm до макс. 2000×2000×2000 mm |
| Поддържани файлови формати: | STL, OBJ, PLY |
| Софтуер за сканиране: | CrealityScan |
| Захранване: | USB-Type-C, 5V 3A |
| Свързаност: | USB 3.x, USB Type-C, USB 2.0 |
| Съвместимо устройство: | Настолен компютър, Мобилен телефон, Преносим компютър |
| Размери: | 165 × 37 × 59 mm |
| Други: | Четворен лещов дизайн (two long-focal + two short-focal) за комбиниране на детайл и обхват; силен акцент върху прецизността за малки детайли.; Цветно сканиране; Поддържа сканиране на черни/метални повърхности без спрей; outdoor режим (<30k lux) |
3D скенер Creality CR-Scan Otter
- Производител: Creality
- Код на продукта: CREALITY-OTTER
- Гаранция: 12 месеца
- SKU Code: 29699
- EAN: 6971636400158
- Наличност: В наличност
-
817.56€ (1,599.01лв.)
- Цена без ДДС: 681.30€ (1,332.51лв.)






