Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Тип използване: | Портативно |
| Източник на светлина: | NIR, Инфрачервена структурирана светлина, Синя светлина 7 паралелни лазерни линии |
| Работно разстояние: | Blue Light: 150 – 400 mm NIR: 170 – 1200 mm |
| Точност: | 0.02 mm |
| Разделителна способност: | 0.02 – 2.0 mm |
| Скорост на сканиране: | до 60 fps |
| Обхват на обекта: | 5 x 5 x 5 mm до 2000 x 2000 x 2000 mm |
| Поддържани файлови формати: | STL, OBJ, PLY |
| Софтуер за сканиране: | CrealityScan |
| Захранване: | 12V / 2A |
| Свързаност: | USB 3.x, USB Type-C |
| Съвместимо устройство: | Настолен компютър, Преносим компютър |
| Размери: | 215 x 50 x 74 mm |
| Други: | Камера: 2.3 MP високорезолюционна камера Цветно сканиране: Да, чрез RGB камера Осветление: 12 бели LED светлини Сканиране без маркери: Да, в NIR режим при съвместими обекти |
3D скенер Creality CR-Scan Raptor
- Производител: Creality
- Код на продукта: CREALITY-RAPTOR
- Гаранция: 12 месеца
- SKU Code: 38536
- EAN: 6971636400189
- Наличност: В наличност
-
999.00€ (1,953.87лв.)
- Цена без ДДС: 832.50€ (1,628.23лв.)













