Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Тип използване: | Портативно |
| Източник на светлина: | Хибридният светлинен източник – 17 сини лазерни линии + IR VCSEL |
| Работно разстояние: | 100 ~ 600 mm, 160 ~ 1400 mm |
| Разделителна способност: | 0,05 ~ 10 mm/ 0,2 ~ 10 mm |
| Скорост на сканиране: | 2.500.000 точки/с / 1.440.000 точки/с |
| Обхват на обекта: | Макс. FOV 490 × 580 mm / 1170 × 1385 mm |
| Поддържани файлови формати: | STL, OBJ, PLY, ASC, 3MF |
| Свързаност: | USB Type‑C, Wi‑Fi 6, Bluetooth 4.1 |
| Захранване: | Батерия 5000 mAh – до 2 часа работа + 65 W бързо зареждане (80% за ~35 мин). |
| Съвместимо устройство: | Преносим компютър |
| Размери: | 130 x 37 x 61 mm |
3D скенер Einstar 2 Shining 3D wireless
- Производител: Revopoint
- Код на продукта: 37803
- Гаранция: 12 месеца
- SKU Code: 38042
- EAN: 6970163087702
- Наличност: В наличност
-
1,078.80€ (2,109.95лв.)
- Цена без ДДС: 899.00€ (1,758.29лв.)




