Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Тип използване: | Портативно |
| Източник на светлина: | Инфрачервена структурна светлина + RGB LED |
| Работно разстояние: | 150 – 400 mm |
| Точност: | 0.08 mm |
| Скорост на сканиране: | 18 fps |
| Обхват на обекта: | Минимум: 20 x 20 x 20 mm - Максимум: 2 x 2 x 2 m |
| Поддържани файлови формати: | STL, OBJ, PLY |
| Свързаност: | USB Type‑C, Wi‑Fi 6, Bluetooth 4.1 |
| Захранване: | USB-Type-C, 5V 1A |
| Съвместимо устройство: | Преносим компютър |
| Размери: | 153 × 45 × 29 mm |
3D скенер Revopoint Pop 3 Plus Standard Edition
- Производител: Revopoint
- Код на продукта: 37360
- Гаранция: 12 месеца
- SKU Code: 38043
- EAN: 6975577880666
- Наличност: В наличност
-
706.80€ (1,382.38лв.)
- Цена без ДДС: 589.00€ (1,151.98лв.)







