Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Manufacturer: | ADATA |
| Model: | - |
| Mnfr Part #: | ADDU1600W8G11-B |
| Compliant Devices: | Desktop |
| Type: | DDR3L |
| Capacity: | 8 GB |
| Form Factor: | 240Pin Unbuffered DIMM |
| Kit of: | No |
| Speed: | 1600 MHz |
| CAS Latency: | CL11 |
| ECC Registered: | No |
| Voltage: | 1.35 V |
| Other: | - |
| Сайт на производителя: | https://www.adata.com |
| Разширено търсене: | ADATA DESKTOP 8GB DDR3L 1600MHZ |
| Памети десктоп | |
| Тип памет | DDR3L |
| Честота (MHz) | 1600 MHz |
| Капацитет | 8 GB |
8G DDR3L 1600 ADATA 1.35V
- Производител: ADATA
- Код на продукта: 4713435798843 / ADDX1600W8G11-SPU
- Гаранция: 96 Months
- SKU Code: 34908
- Наличност: В наличност
-
44.17€ (86.39лв.)
- Цена без ДДС: 36.81€ (71.99лв.)




