Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Manufacturer: | ADATA |
| Type: | DDR4 |
| Capacity: | 8GB |
| Speed: | 3200 MHz |
| Voltage: | 1.2V |
| Сайт на производителя: | https://www.adata.com/en/ |
| Памети десктоп | |
| Тип памет | DDR4 |
| Честота (MHz) | 3200 MHz |
| Капацитет | 8GB |
8G DDR4 3200 ADATA PREMIER
- Производител: ADATA
- Код на продукта: 8G DDR4 3200 ADATA PREMIER
- SKU Code: 37718
- Наличност: В наличност
-
84.02€ (164.32лв.)
- Цена без ДДС: 70.01€ (136.94лв.)




