Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Type: | DDR5 |
| Capacity: | 8 GB |
| Form Factor: | 288-pin DIMM |
| Speed: | 5600MHz |
| Voltage: | 1.1V |
| Сайт на производителя: | https://webapi3.adata.com/storage/downloadfile/datasheet_ddr5_5600_u_dimm_20230824.pdf |
| Разширено търсене: | ADATA DESKTOP 8GB DDR5 5600MHZ |
| Памети десктоп | |
| Тип памет | DDR5 |
| Честота (MHz) | 5600MHz |
| Капацитет | 8 GB |
8G DDR5 5600 ADATA
- Производител: ADATA
- Код на продукта: 4711085940179 / AD5U56008G-S
- Гаранция: 96 Months
- SKU Code: 36210
- Наличност: В наличност
-
131.56€ (257.31лв.)
- Цена без ДДС: 109.63€ (214.42лв.)




