Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Manufacturer: | Team Group Inc |
| Type: | DDR3 |
| Capacity: | 8GB |
| Speed: | 1600 MHz |
| CAS Latency: | CL11 |
| Voltage: | 1.35V |
| Сайт на производителя: | https://www.teamgroupinc.com/en/product-detail/memory/TEAMGROUP/elite-u-dimm-ddr3/elite-u-dimm-ddr3-TED3L4G1333C901/ |
| Памети десктоп | |
| Тип памет | DDR3 |
| Честота (MHz) | 1600 MHz |
| Капацитет | 8GB |
8GB DDR3L 1600 TEAM ELITE
- Производител: TEAM GROUP
- Код на продукта: 8GB DDR3L 1600 TEAM ELITE
- SKU Code: 37862
- Наличност: В наличност
-
33.83€ (66.16лв.)
- Цена без ДДС: 28.19€ (55.13лв.)




