Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Type: | DDR4 |
| Capacity: | 8 GB |
| Form Factor: | 260 PIN SO-DIMM |
| Speed: | 2666 |
| Voltage: | 1.2V |
| Разширено търсене: | TEAM_GROUP NOTEBOOK 8GB DDR4 2666MHZ |
| Памети десктоп | |
| Тип памет | DDR4 |
| Честота (MHz) | 2666 |
| Капацитет | 8 GB |
8GB DDR4 2666 TEAM ELITE SODIM
- Производител: TEAM GROUP
- Код на продукта: 0765441642690 / TED48G2666C19-S01
- Гаранция: 96 Months
- SKU Code: 35423
- Наличност: В наличност
-
58.19€ (113.81лв.)
- Цена без ДДС: 48.49€ (94.84лв.)




