Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Type: | DDR4 |
| Capacity: | 8 GB |
| Form Factor: | 260-Pin SODIMM |
| Speed: | 3200 |
| CAS Latency: | CL22 |
| Сайт на производителя: | https://www.kingston.com/dataSheets/KVR32S22S6_8.pdf |
| Разширено търсене: | KINGSTON NOTEBOOK 8GB DDR4 3200MHZ |
| Памети десктоп | |
| Тип памет | DDR4 |
| Честота (MHz) | 3200 |
| Капацитет | 8 GB |
8GB DDR4 3200 KINGSTON SODIMM
- Производител: Kingston
- Код на продукта: 0740617310887 / KVR32S22S6/8
- Гаранция: 96 Months
- SKU Code: 35414
- Наличност: В наличност
-
63.14€ (123.50лв.)
- Цена без ДДС: 52.62€ (102.92лв.)




