Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Монитор AOC 24B3CF2, 23.8" IPS WLED, 1920x1080@100Hz, 4ms GtG, 1ms MPRT, 250cd m/2, 1300:1, 20M:1 DCR, Adaptive Sync, FlickerFree, Low Blue Light., 2Wx2, Tilt, Height Adjust, HDMI, USB hub
| Размер на екрана, inch: | 23.8" (60.45 cm) |
| Вид на екрана: | Flat |
| Широкоекранен: | 16:9 |
| Технология: | WLED |
| Тип на матрицата: | IPS |
| Тип на дисплея: | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей: | - |
| Резолюция: | 1920x1080 |
| Разстояние м/у точките, mm: | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Време за реакция, ms: | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz: | 100Hz |
| Яркост, cd/m2: | 250cd/m2 |
| Статичен контраст: | 1 300:1 |
| Динамичен контраст: | 20 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V: | 178° / 178° |
| Честота H/ V: | 30 - 83 kHz/50 - 76 Hz |
| Тип синхронизация: | Adaptive-Sync |
| Тунер: | - |
| Web камера, MP: | - |
| Вградени говорители: | 2W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт: | - |
| HDMI: | HDMI |
| DVI: | - |
| Display port: | - |
| Последователно свързване: | - |
| VGA: | - |
| USB-C: | USB Type-C (Power 65W, DP Alt) |
| USB хъб: | 2 USB 3.2 |
| Наклон: | -5° ~ 23° |
| Хоризонтално завъртане: | - |
| Вертикално завъртане: | - |
| Регулиране на височина: | 110 mm |
| Рамка: | Ultra Narrow |
| Стандарти: | TUV-GS, CE, FCC, EAC, ISO 9241-307 class I, Rohs compliant, Reach compliant |
| Енергиен клас: | E |
| Консумация, kWh/1000h: | 18 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: | 54.2 x 23.0 x 47.0 cm |
| Цвят: | Black |
| VESA размер, mm: | 100 x 100 mm |
| Други: | FlickerFree, Low Blue Mode; Headphone out |
| Монитори | |
| Размер на екрана, inch: | 23.8 |
| Тип на матрицата: | IPS |
| Тип на дисплея: | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей: | Не |
| Резолюция: | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms: | 1 |
| Ъгъл на видимост H/ V: | 178° / 178° |
| Вградени говорители: | Да |
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Display port: | Не |
| VGA: | Не |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: | 54.2 x 23.0 x 47.0 cm |
AOC 24B3CF2
- Производител: AOC
- Код на продукта: 24B3CF2
- Гаранция: 36 месеца
- SKU Code: 12729
- EAN: 4038986141437
- Наличност: В наличност
-
161.74€ (316.33лв.)
- Цена без ДДС: 134.78€ (263.61лв.)














