Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Серия процесори: | Zen3 Cezanne |
| Сокет: | AM4 |
| Работна честота: | 3.6 GHz |
| Turbo Boost честота: | 4.2 GHz |
| Физически ядра: | 6 |
| Логически ядра: | 12 |
| Кеш памет: | 20 MB |
| Технология на производството: | TSMC 7nm FinFET |
| Термична мощност - TDP (W): | 65 W |
| Графичен ускорител: | N/A |
| Отключен множител: | Да |
| Охладител: | Не |
| Процесори | |
| Серия процесори | Zen3 Cezanne |
| Работна честота | 3.6 GHz |
| Физически ядра | 6 |
Процесор AMD Ryzen 5 5500 TRAY, AM4 Socket, 6 Cores, 3.6GHz, 19MB Cache, 65W
- Производител: AMD
- Код на продукта: 100-100000457TRAY
- Гаранция: 36 месеца
- SKU Code: 33698
- EAN: 3807000011831
- Наличност: В наличност
-
73.03€ (142.84лв.)
- Цена без ДДС: 60.86€ (119.03лв.)




