Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Серия процесори: | AMD Ryzen 7 |
| Сокет: | AM4 |
| Работна честота: | 3.4 GHz |
| Turbo Boost честота: | 4.6 GHz |
| Физически ядра: | 8 |
| Логически ядра: | 16 |
| Кеш памет: | 16 MB |
| Технология на производството: | TSMC 7nm FinFET |
| Термична мощност - TDP (W): | 65 W |
| Графичен ускорител: | Не |
| Отключен множител: | Да |
| Охладител: | Не |
| Процесори | |
| Серия процесори | AMD Ryzen 7 |
| Работна честота | 3.4 GHz |
| Физически ядра | 8 |
Процесор AMD Ryzen 7 5700 TRAY 8-Cores, 3.7GHz(Up to 4.6GHz), AM4, 16MB Cache, 65W
- Производител: AMD
- Код на продукта: 100-100000743
- Гаранция: 36 месеца
- SKU Code: 28083
- EAN: 3807000012265
- Наличност: В наличност
-
118.58€ (231.93лв.)
- Цена без ДДС: 98.82€ (193.28лв.)




