Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Sensors: | Optical |
| Type: | Wireless |
| Movement Resolution: | 1000/1600/2000 DPI |
| Wireless: | Connection: 2.4G Hz; Operating Range: 10-15m |
| Buttons: | 6 |
| Battery: | 1AA Alkaline Battery |
| System requirements: | Windows XP / Vista / 7 / 8 / 8.1 / 10 |
| Other: | Ergonomic Design: Right-Handed Fit;Report Rate: 125Hz;Receiver: Nano USB Receiver |
| Weight: | 92 g |
| Dimensions: | 105 × 70 × 42 mm |
| Сайт на производителя: | https://www.a4tech.com/product.aspx?id=260#3 |
| Разширено търсене: | A4TECH WL OPTICAL GREY |
A4 FG35 USB BT 2.4G GRAY
- Производител: A4tech
- Код на продукта: FG35 FSTYLER USB BT 2.4G GRAY / FG35
- Гаранция: 24 Months
- SKU Code: 34790
- Наличност: В наличност
-
8.28€ (16.18лв.)
- Цена без ДДС: 6.90€ (13.49лв.)







