Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Power Adapter: | External, On-mode Power: 14,7 kWh/1000h;Standby mode Power: 0,5 W;Off mode Power: 0,3 W |
| Aspect Ratio: | 16:9 |
| Screen size: | 23.6" |
| Features: | Acer VisionCare;Acer Display Widget |
| Screen type: | VA/ LED/ anti-reflective display |
| Refresh rate: | 144Hz HDMI, 75Hz VGA |
| Screen Resolution: | 1920x1080 |
| Brightness: | 250 cd/m |
| Color Gamut: | 99% sRGB |
| Color Saturation: | 16.7M |
| Contrast: | 3000:1 |
| Response Time: | 4ms(GTG), 1ms(VRB) |
| Viewing Angle: | 178/178 ° |
| Signal Frequency: | VGA:31.469-83.894KHz / 48-75Hz, HDMI:31.469-159.837KHz / 48-144Hz |
| I/O: | 1x VGA, 1x HDMI (1.4) |
| Mechanical Design: | Tilt angle -5°-20°;VESA wall mounting 100x100 mm |
| Body Color: | Black |
| Сайт на производителя: | https://www.acer.com/us-en |
| Разширено търсене: | ACER 23.6 FHD 144Hz VA 1ms 16:9 HDMI DSUB FREESYNC CURVED |
ACER 23.6W ED240QP0BI CURVED
- Производител: ACER
- Код на продукта: 4711474638212 / UM.UE0EE.004
- Гаранция: 24 Months
- SKU Code: 34890
- Наличност: В наличност
-
107.57€ (210.39лв.)
- Цена без ДДС: 89.64€ (175.32лв.)









