Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Power Consumption: | 15.7W |
| Aspect Ratio: | 16:9 |
| Screen size: | 23.8" |
| Screen type: | VA/ LED/ Flat |
| Refresh rate: | 100Hz |
| Screen Resolution: | 1920x1080 |
| Brightness: | 250 cdm2 |
| Color Gamut: | 72% NTSC |
| Color Saturation: | 16.7M |
| Contrast: | 3 000:1 |
| Response Time: | 4 ms GTG |
| Viewing Angle: | 178° / 178° |
| I/O: | 1x HDMI 1.4, 1x VGA |
| Mechanical Design: | VESA: 75 x 75 mm;Tilt angle: -5° до 20° |
| Body Color: | Black |
| Weight: | 3.8kg |
| Dimensions: | 53.8 x 20.0 x 40.2 cm |
| Сайт на производителя: | https://www.acer.com/bg-bg |
| Разширено търсене: | ACER 23.8 FHD 100Hz VA 4ms 16:9 HDMI DSUB |
ACER 23.8 SA242YH1BI
- Производител: ACER
- Код на продукта: 4711474688774 / UM.QS2EE.109
- Гаранция: 24 Months
- SKU Code: 34891
- Наличност: В наличност
-
77.91€ (152.38лв.)
- Цена без ДДС: 64.93€ (126.99лв.)







