Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Технически детайли
| Power Adapter: | On-mode Power B2B kWh/1000h, HDR On-mode Power 37 kWh/1000h, Standby mode Power 0,5 W, Off mode Power 0,3 W |
| Aspect Ratio: | 16:9 |
| Screen size: | 27" |
| Features: | Acer VisionCare, Acer Display Widget, HDR Support HDR Ready (HDR 10) |
| Screen type: | IPS/ LED/ No, anti-reflective display |
| Refresh rate: | 120Hz |
| Screen Resolution: | 2560x1440 |
| Brightness: | 350 cd/m² |
| Color Gamut: | 90% DCI-P3 |
| Color Saturation: | 16.7M |
| Contrast: | 1500:1 |
| Response Time: | 4ms(GTG), 1ms(VRB) |
| Viewing Angle: | 178/178 ° |
| Signal Frequency: | 30-200K / 48-120(HDMI), 200-200K / 48-120(DP) |
| I/O: | 2x HDMI (2.0), 1x (DP 1.4), Audio Out |
| Audio: | 2 x 2 watts |
| Mechanical Design: | Tilt angle -5°-25°;VESA wall mounting 100x100 mm |
| Body Color: | Black |
| Weight: | 3,87 kg |
| Dimensions: | 613.80x464.20x209.20 mm |
| Сайт на производителя: | https://www.acer.com/us-en |
| Разширено търсене: | ACER 27 QHD 120Hz IPS 1ms 16:9 HDMI DP AUDIO HDR |
ACER 27W V277UGBMIIPX
- Производител: ACER
- Код на продукта: 4711474325761 / UM.HV7EE.G14
- Гаранция: 24 Months
- SKU Code: 34933
- Наличност: В наличност
-
169.49€ (331.50лв.)
- Цена без ДДС: 141.25€ (276.25лв.)







