Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Лаптоп Acer Aspire Go 16 AG16-71P-90BE, Intel Core i9-13900H (14C/20T, up to 5.40 GHz, 24MB), 16” WUXGA (1920x1200)IPS 120Hz, 32GB DDR5( 2x16GB), 1024GB NVMe SSD, Intel Iris Xe Graphics, WiFi 6ax, BT 5.1, KB Backlit, no OS
| Серия: | Aspire Go |
| Софтуер: | No OS |
| Процесор, серия: | Intel Core i9 |
| Процесор: | Intel Core i9-13900H 4.10 GHz, 24 MB cache |
| Памет, GB: | 32GB (2x16GB) |
| Памет, тип: | DDR5 |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 1000GB PCIe Gen4 NVMe |
| Дисплей, inch: | 16.0" (40.64 cm), 250 nits |
| Сензорен дисплей: | - |
| IPS матрица: | IPS |
| Дисплей, резолюция: | 1920x1200 |
| Честота на опресняване, Hz: | 120Hz |
| Дисплей, тип: | Anti-Glare |
| Видео карта, тип: | Intel HD Graphics |
| Видео карта, модел: | Intel Iris Xe Graphics |
| Видео карта, GB: | - |
| Оптично устройство: | - |
| Звук: | Acer Purified, compatible with Cortana with Voice, two built-in stereo speakers, dual built-in microphones |
| Мрежа: | - |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 6 (802.11 ax) with Intel Connectivity Performance Suite |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.1 |
| 4G/LTE: | - |
| M.2 слот: | - |
| USB порт: | 2 USB 3.2 Type-C Gen 2, 2 USB 3.2 Type-A Gen 1 |
| HDMI порт: | HDMI |
| Display порт: | - |
| Ethernet (RJ-45) порт: | - |
| Сериен (RS-232) порт: | - |
| Разширителен порт: | - |
| Аудио портове: | 3.5 mm speaker/headphone/line-out |
| VGA конектор: | - |
| Докинг конектор: | - |
| Четец за карти: | - |
| Четец на пръстов отпечатък: | - |
| Web камера, MP: | FHD Webcam |
| Клавиатура, тип: | Backlit Keyboard |
| Кирилизация: | Без кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност: | Kensington Lock |
| Windows OS: | - |
| Батерия, cell: | 3-cells Li-Ion Battery (53 Wh), USB Type-C 65W power adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm: | 35.7 x 25.3 x 1.8 cm |
| Цвят: | Silver |
| Покритие на корпуса: | Metal |
| Тегло, kg: | 1.65 kg |
| Лаптопи | |
| Процесор, серия: | Intel Core i9 |
| Процесор: | Intel Core i9-13900H 4.10 GHz, 24 MB cache |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 1000 |
| Дисплей, inch: | 16 |
| Сензорен дисплей: | Не |
| Дисплей, резолюция: | 1920x1200 |
| Дисплей, тип: | Anti-Glare |
| Оптично устройство: | Не |
| M.2 слот: | Не |
| Windows OS: | Не |
| Клавиатура, тип: | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Тегло, kg: | 1.65 |
Acer Aspire Go 16 AG16-71P-90BE
- Производител: ACER
- Код на продукта: NX.JV0EX.002
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 12823
- EAN: 4711474823069
- Наличност: В наличност
-
915.42€ (1,790.41лв.)
- Цена без ДДС: 762.85€ (1,492.00лв.)
Свързани продукти
TRUST GXT 278 Notebook Cooling Stand
Охлаждаща система TRUST GXT 278 Notebook Cooling Stand Тип на охлаждане:Air cooling Съвместимост:For..
26.04€ (50.93лв.) Цена без ДДС: 21.70€ (42.44лв.)
Microsoft Windows 11 Home 64Bit Eng Intl 1pk DSP OEI DVD
Програмен продукт с лицензен стикер Microsoft Windows 11 Home 64Bit Eng Intl 1pk DSP OEI DVD Версия:..
142.51€ (278.73лв.) Цена без ДДС: 118.76€ (232.27лв.)









