Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Лаптоп Acer Aspire Go Spin 14, AGSP14-31PT-3593, Intel i3 N355( up to 3.9GHz, 6MB), 14'' WUXGA (1920x1200) IPS Touch (pen supportive), 8GB DDR5 on board, SSD 256GB, HD Web cam, WiFi6 ax, BT 5.2, Win 11 Home
| Серия: | Aspire Go |
| Софтуер: | Windows 11 Home |
| Процесор, серия: | Intel Core 3 |
| Процесор: | Intel Core 3 N355 1.90 GHz, 6 MB cache |
| Памет, GB: | 8GB onboard |
| Памет, слотове: | not replaceable or expandable |
| Памет, тип: | LPDDR5 |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 256GB PCIe NVMe |
| Дисплей, inch: | 14.0" (35.56 cm) 300 nits |
| Сензорен дисплей: | Touch screen |
| IPS матрица: | IPS |
| Дисплей, резолюция: | 1920x1200 |
| Честота на опресняване, Hz: | 60Hz |
| Дисплей, тип: | Glare |
| Видео карта, тип: | Intel HD Graphics |
| Видео карта, модел: | Intel Graphics |
| Видео карта, GB: | - |
| Оптично устройство: | - |
| Звук: | Acer Purified, AI noise reduction, compatible with Cortana with Voice, two built-in stereo speakers, dual built-in microphones |
| Мрежа: | - |
| Безжична мрежа: | Intel Dual Band Wireless-AX, Wi-Fi 6 (802.11a/b/g/n/ac+ax) |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.2 |
| 4G/LTE: | - |
| M.2 слот: | - |
| USB порт: | 2 USB 3.2 Type-A Gen 1, 2 USB 3.2 Type-C Gen 2 |
| HDMI порт: | HDMI |
| Display порт: | - |
| Ethernet (RJ-45) порт: | - |
| Сериен (RS-232) порт: | - |
| Разширителен порт: | - |
| Аудио портове: | 3.5 mm speaker/headphone/line-out |
| VGA конектор: | - |
| Докинг конектор: | - |
| Четец за карти: | - |
| Четец на пръстов отпечатък: | - |
| Web камера, MP: | HD Webcam |
| Клавиатура, тип: | Standart Keyboard |
| Кирилизация: | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност: | Kensington Lock |
| Windows OS: | yes |
| Батерия, cell: | Li-Ion battery (3 cells / 53 Wh), USB Type-C 65W power adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm: | 32.0 x 22.8 x 2.2 cm |
| Цвят: | Silver |
| Покритие на корпуса: | Metal |
| Тегло, kg: | 1.54 kg |
| Лаптопи | |
| Процесор, серия: | Intel Core 3 |
| Процесор: | Intel Core 3 N355 1.90 GHz, 6 MB cache |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 256 |
| Дисплей, inch: | 14 |
| Сензорен дисплей: | Да |
| Дисплей, резолюция: | 1920x1200 |
| Дисплей, тип: | Glare |
| Оптично устройство: | Не |
| M.2 слот: | Не |
| Windows OS: | Да |
| Клавиатура, тип: | Standart Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Тегло, kg: | 1.54 |
Acer Aspire Go Spin 14
- Производител: ACER
- Код на продукта: NX.J3UEX.006
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 38733
- EAN: 4711474512260
- Наличност: В наличност
-
637.03€ (1,245.93лв.)
- Цена без ДДС: 530.86€ (1,038.27лв.)







