Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Настолен компютър - всичко в едно Acer Aspire S24-B, 23.8'' AiO FHD (1920x1080) IPS 144Hz, Intel Core Ultra 7 155H (up to 4.80GHz, 24MB), 16GB DDR5, 1TB SSD, Intel Arc Graphics, no DVD, WiFi 7 & BT 5.4, 90W AC adapter, KBD & Mouse Wireless, No OS, Silver
| Серия: | Aspire |
| Софтуер: | No OS |
| Процесор, серия: | Intel Core Ultra 7 |
| Процесор: | Intel Core Ultra 7-155H 3.80 GHz, 24 MB cache |
| Памет, GB: | 16GB 5600MT/s (1x16GB) |
| Памет, слотове: | Up to 32GB |
| Памет, тип: | DDR5 |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 1000GB M.2 PCIe |
| Монитор: | 24" (60.96 cm) FHD (1920 x 1080), IPS 144Hz |
| Web камера, MP: | - |
| Видео карта, тип: | Intel Graphics |
| Видео карта, GB: | - |
| Оптично устройство: | - |
| Звук: | DTS Audio, Integrated stereo loudspeaker |
| Мрежа: | Gigabit Ethernet, Wi-Fi 6E (802.11a/b/g/n/ac/ax), BT 5.4 |
| Paralel порт: | - |
| Serial порт: | - |
| M.2 слот: | 1 M.2 slot (for SSD), 1 M.2 slot (for WLAN) |
| USB порт: | 2 USB 2.0 Type-A, 2 USB 3.2 Gen1 Type-A, 1 USB 3.2 Gen1 Type-C |
| HDMI порт: | HDMI |
| Display порт: | - |
| Ethernet (RJ-45) порт: | RJ-45 |
| Аудио портове: | 3.5 mm audio jack |
| Разширителен порт: | - |
| DVI конектор: | - |
| VGA конектор: | - |
| S/PDIF конектор: | - |
| Четец за карти: | - |
| Аксесоари в комплекта: | Wireless keyboard, Wireless mouse |
| Windows OS: | - |
| Кутия: | All-in-One |
| Размери (Ш, Д, В), cm: | 54.0 x 10.6 x 44.4 cm |
| Цвят: | Silver |
| Компютри | |
| Процесор, серия: | Intel Core Ultra 7 |
| Процесор: | Intel Core Ultra 7-155H 3.80 GHz, 24 MB cache |
| Твърд диск, GB: | 1000 |
| Оптично устройство: | Не |
| Кутия: | All-in-One |
| Монитор: | Да |
| Windows OS: | Не |
Acer Aspire S24-B
- Производител: ACER
- Код на продукта: DQ.BSGEX.001
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 27010
- EAN: 4711474839077
- Наличност: В наличност
-
992.40€ (1,940.97лв.)
- Цена без ДДС: 827.00€ (1,617.47лв.)
Свързани продукти
Microsoft Windows 11 Home 64Bit Eng Intl 1pk DSP OEI DVD
Програмен продукт с лицензен стикер Microsoft Windows 11 Home 64Bit Eng Intl 1pk DSP OEI DVD Версия:..
141.30€ (276.36лв.) Цена без ДДС: 117.75€ (230.30лв.)








