Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Монитор Acer Nitro QG271W5bmiipx, 27'' FHD (1920x1080) IPS, ZeroFrame, 260Hz, 1ms/0.5ms (GTG Min.), FreeSync Premium, 250nits, 2*HDMI, DP, Speakers, Audio Out, VisionCare, Black, 2Y
| Размер на екрана, inch: | 27" (68.58 cm) |
| Вид на екрана: | Flat |
| Широкоекранен: | 16:9 |
| Технология: | LED |
| Smart OS: | - |
| Тип на матрицата: | IPS |
| Тип на дисплея: | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей: | - |
| Резолюция: | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms: | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz: | 260Hz |
| Яркост, cd/m2: | 250cd/m2 |
| Статичен контраст: | 1 000:1 |
| Динамичен контраст: | 1 000 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V: | 178° / 178° |
| Тип синхронизация: | FreeSync Premium |
| Тунер: | - |
| Web камера, MP: | - |
| Вградени говорители: | 2W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт: | - |
| HDMI: | 2 HDMI |
| DVI: | - |
| Display port: | DisplayPort |
| Последователно свързване: | - |
| VGA: | - |
| USB-C: | - |
| USB хъб: | - |
| Наклон: | -5° ~ 25° |
| Хоризонтално завъртане: | - |
| Вертикално завъртане: | - |
| Регулиране на височина: | - |
| Енергиен клас: | G |
| Консумация, kWh/1000h: | 16 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: | 61.2 x 19.9 x 45.9 cm |
| Цвят: | Black |
| VESA размер, mm: | 100 x 100 mm |
| Монитори | |
| Размер на екрана, inch: | 27 |
| Тип на матрицата: | IPS |
| Тип на дисплея: | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей: | Не |
| Резолюция: | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms: | 1 |
| Ъгъл на видимост H/ V: | 178° / 178° |
| Вградени говорители: | Да |
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Display port: | Да |
| VGA: | Не |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: | 61.2 x 19.9 x 45.9 cm |
Acer Nitro QG271W5bmiipx
- Производител: ACER
- Код на продукта: UM.HQ1EE.501
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 37809
- EAN: 4711474929198
- Наличност: Очаква се
-
147.29€ (288.07лв.)
- Цена без ДДС: 122.74€ (240.06лв.)






