Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Лаптоп Acer Nitro V 15 AI, ANV15-42-R5UN, AMD Ryzen 7 7445HS (6C/12T, up to 4.7GHz, 6MB), 15.6" FHD IPS (1920x1080), 165Hz 16GB DDR5 (1 Slot free), 512GB PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB GDDR6, Wi-Fi 6E, BT 5.3, HD Cam, KB Backlight, No OS, Obsidian B
| Серия: | Nitro |
| Софтуер: | No OS |
| Процесор, серия: | AMD Ryzen 7 |
| Процесор: | AMD Ryzen 7 7445HS 3.55 GHz, 22 MB cache |
| Памет, GB: | 16GB (1x16GB) |
| Памет, слотове: | Up to 32GB, 2 soDIMM slots |
| Памет, тип: | DDR5 |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 512GB PCIe Gen4 NVMe |
| Дисплей, inch: | 15.6" (39.62 cm), 250 nits |
| Сензорен дисплей: | - |
| IPS матрица: | IPS |
| Дисплей, резолюция: | 1920x1080 |
| Честота на опресняване, Hz: | 165Hz |
| Дисплей, тип: | Anti-Glare |
| Видео карта, тип: | Еxternal |
| Видео карта, модел: | NVIDIA GeForce RTX 4050 |
| Видео карта, GB: | 6GB GDDR6 |
| Оптично устройство: | - |
| Звук: | DTS X: Ultra Audio, Acer TrueHarmony, Acer Purified, AI noise reduction compatible with Cortana with Voice, two built-in stereo speakers, dual built-in microphones |
| Мрежа: | Gigabit Ethernet |
| Безжична мрежа: | Wi-Fi 6E (802.11 ax) |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.3 |
| 4G/LTE: | - |
| M.2 слот: | - |
| USB порт: | 1 USB 4.0 Type-C Gen 2, 3 USB 3.2 Type-A Gen 1 (1 with Power-Off USB Charging) |
| HDMI порт: | HDMI |
| Display порт: | - |
| Ethernet (RJ-45) порт: | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт: | - |
| Разширителен порт: | - |
| Аудио портове: | 3.5 mm speaker/headphone/line-out |
| VGA конектор: | - |
| Докинг конектор: | - |
| Четец за карти: | - |
| Четец на пръстов отпечатък: | - |
| Web камера, MP: | HD Webcam |
| Клавиатура, тип: | Backlit Keyboard |
| Кирилизация: | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност: | Kensington Lock |
| Windows OS: | - |
| Батерия, cell: | Li-Ion battery (4 cells / 57 Wh), 135W power adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm: | 36.2 x 23.9 x 2.4 cm |
| Цвят: | Black |
| Покритие на корпуса: | Plastic |
| Тегло, kg: | 2.10 kg |
| Лаптопи | |
| Процесор, серия: | AMD Ryzen 7 |
| Процесор: | AMD Ryzen 7 7445HS 3.55 GHz, 22 MB cache |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 512 |
| Дисплей, inch: | 15.6 |
| Сензорен дисплей: | Не |
| Дисплей, резолюция: | 1920x1080 |
| Дисплей, тип: | Anti-Glare |
| Оптично устройство: | Не |
| M.2 слот: | Не |
| Windows OS: | Не |
| Клавиатура, тип: | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Тегло, kg: | 2.10 |
Acer Nitro V 15 AI
- Производител: ACER
- Код на продукта: NH.U31EX.006
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 36724
- EAN: 4711474876638
- Наличност: В наличност
-
1,024.52€ (2,003.79лв.)
- Цена без ДДС: 853.77€ (1,669.83лв.)
Свързани продукти
Acer 15.6" Nitro Gaming Backpack Black/Red
Раница Acer 15.6" Nitro Gaming Backpack Black/Red Предназначен за:Лаптопи За продукти с размери:15.6..
18.82€ (36.80лв.) Цена без ДДС: 15.68€ (30.67лв.)
Acer Nitro Headset II NHW200 Black
Слушалки Acer Nitro Headset II NHW200 Black, Retail Pack Предназначен за:Настолни компютри Тип:Over..
31.36€ (61.33лв.) Цена без ДДС: 26.13€ (51.11лв.)
Microsoft Windows 11 Home 64Bit Eng Intl 1pk DSP OEI DVD
Програмен продукт с лицензен стикер Microsoft Windows 11 Home 64Bit Eng Intl 1pk DSP OEI DVD Версия:..
142.51€ (278.73лв.) Цена без ДДС: 118.76€ (232.27лв.)










