Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Лаптоп Acer Nitro V 15, ANV15-52-7186, Intel Core i7-13620H (10C/16T, up to 4.9GHz, 24MB), 15.6" FHD IPS (1920x1080), 165Hz, 16GB DDR4 (1 Slot free), 1TB PCIe NVMe SSD, NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB GDDR7, Wi-Fi AX, BT 5.2, HD Cam, KB Backlight, No OS, Obsidian B
| Серия: | Nitro |
| Софтуер: | No OS |
| Процесор, серия: | Intel Core i7 |
| Процесор: | Intel Core i7-13620H 3.60 GHz, 24 MB cache |
| Памет, GB: | 16GB (1x16GB) |
| Памет, слотове: | Up to 32GB, 2 soDIMM slots |
| Памет, тип: | DDR4 |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 1000GB PCIe Gen4 |
| Дисплей, inch: | 15.6" (39.62 cm), 250nits |
| Сензорен дисплей: | - |
| IPS матрица: | IPS |
| Дисплей, резолюция: | 1920x1080 |
| Честота на опресняване, Hz: | 165Hz |
| Дисплей, тип: | Anti-Glare |
| Видео карта, тип: | Еxternal |
| Видео карта, модел: | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Видео карта, GB: | 8GB GDDR7 |
| Оптично устройство: | - |
| Звук: | two built-in stereo speakers, dual built-in microphones, DTS X: Ultra Audio, Acer TrueHarmony, Acer Purified, AI noise reduction, compatible with Cortana with Voice |
| Мрежа: | Killer Ethernet E2600 |
| Безжична мрежа: | Dual Band (2.4 GHz and 5 GHz) (802.11a/b/g/n/ac+ax wireless LAN) |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.2 |
| 4G/LTE: | - |
| M.2 слот: | - |
| USB порт: | 1 USB 3.2 Type-C Gen 2, 3 USB 3.2 Type-A Gen 1 (1 with Power-Off USB Charging) |
| HDMI порт: | HDMI |
| Display порт: | - |
| Ethernet (RJ-45) порт: | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт: | - |
| Разширителен порт: | 1 Thunderbolt 4 (via USB Type-C) |
| Аудио портове: | 3.5 mm speaker/headphone/line-out (supports headsets with integrated microphone) |
| VGA конектор: | - |
| Докинг конектор: | - |
| Четец за карти: | - |
| Четец на пръстов отпечатък: | - |
| Web камера, MP: | HD Webcam |
| Клавиатура, тип: | Backlit Keyboard |
| Кирилизация: | Без кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност: | Kensington Lock |
| Windows OS: | - |
| Батерия, cell: | Li-Ion battery (4 cells / 76 Wh), 135W power adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm: | 36.2 x 24.0 x 2.4 cm |
| Цвят: | Black |
| Покритие на корпуса: | Plastic |
| Тегло, kg: | 2.10 kg |
| Лаптопи | |
| Процесор, серия: | Intel Core i7 |
| Процесор: | Intel Core i7-13620H 3.60 GHz, 24 MB cache |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 1000 |
| Дисплей, inch: | 15.6 |
| Сензорен дисплей: | Не |
| Дисплей, резолюция: | 1920x1080 |
| Дисплей, тип: | Anti-Glare |
| Оптично устройство: | Не |
| M.2 слот: | Не |
| Windows OS: | Не |
| Клавиатура, тип: | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | Без кирилизация на клавиатурата |
| Тегло, kg: | 2.10 |
Acer Nitro V 15
- Производител: ACER
- Код на продукта: NH.QZ8EX.00J
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 39387
- EAN: 4711474549839
- Наличност: В наличност
-
1,375.64€ (2,690.53лв.)
- Цена без ДДС: 1,146.37€ (2,242.10лв.)
Свързани продукти
Acer 15.6" Nitro Gaming Backpack Black/Red
Раница Acer 15.6" Nitro Gaming Backpack Black/Red Предназначен за:Лаптопи За продукти с размери:15.6..
18.82€ (36.80лв.) Цена без ДДС: 15.68€ (30.67лв.)








