Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Лаптоп Acer Nitro V16, Intel Core 9 270H(14C/20T, up to 5.80 GHz, 24MB),16" WQXGA (2560X1600) IPS 180Hz, 16GB, 1000GB SSD, RTX 5070 8GB GDDR7 , WiFi 6, BT.5.2, HD Cam, Micro SD card, KB Backlit, Linux , Black+Acer 15.6" Nitro Gaming Backpack Black/Red
| Серия: | Nitro |
| Софтуер: | Linux |
| Процесор, серия: | Intel Core 9 |
| Процесор: | Intel Core 9 270H 2.70 GHz, 24 MB cache |
| Памет, GB: | 16GB (1x16GB) |
| Памет, слотове: | Up to 32GB, 2 soDIMM slots |
| Памет, тип: | DDR5 |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 1000GB PCIe Gen4 NVMe |
| Дисплей, inch: | 16.0" (40.64 cm), 300 nits |
| Сензорен дисплей: | - |
| IPS матрица: | IPS |
| Дисплей, резолюция: | 2560x1600 |
| Честота на опресняване, Hz: | 180Hz |
| Дисплей, тип: | Anti-Glare |
| Видео карта, тип: | Еxternal |
| Видео карта, модел: | NVIDIA GeForce RTX 5070 |
| Видео карта, GB: | 8GB GDDR7 |
| Оптично устройство: | - |
| Звук: | Two built-in stereo speakers, DTS X: Ultra Audio, Acer TrueHarmony, Acer Purified, AI noise reduction, three built-in microphones |
| Мрежа: | Killer Ethernet E2600 |
| Безжична мрежа: | Killer Wi-Fi 6 AX 1650i (802.11 a/b/g/n+acR2+ax) |
| Bluetooth: | Bluetooth 5.2 |
| 4G/LTE: | - |
| M.2 слот: | - |
| USB порт: | 1 USB 3.2 Type-C Gen 2, 1 USB 3.2 Type-A Gen 1, 2 USB 3.2 Type-A Gen 2 (1 with Power Off USB Charging) |
| HDMI порт: | HDMI |
| Display порт: | - |
| Ethernet (RJ-45) порт: | RJ-45 |
| Сериен (RS-232) порт: | - |
| Аудио портове: | 3.5 mm speaker/headphone/line-out (supports headsets with integrated microphone) |
| VGA конектор: | - |
| Докинг конектор: | - |
| Четец за карти: | Micro SD card reader |
| Четец на пръстов отпечатък: | - |
| Web камера, MP: | HD Webcam |
| Клавиатура, тип: | Backlit Keyboard |
| Кирилизация: | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Сигурност: | Kensington Lock |
| Windows OS: | - |
| Батерия, cell: | Li-Ion battery (4 cells / 76 Wh), 135W power adapter |
| Размери (Ш, Д, В), cm: | 36.0 x 27.4 x 2.5 cm |
| Цвят: | Black |
| Покритие на корпуса: | Plastic |
| Тегло, kg: | 2.40 kg |
| Лаптопи | |
| Процесор, серия: | Intel Core 9 |
| Процесор: | Intel Core 9 270H 2.70 GHz, 24 MB cache |
| Твърд диск, тип: | SSD |
| Твърд диск, GB: | 1000 |
| Дисплей, inch: | 16 |
| Сензорен дисплей: | Не |
| Дисплей, резолюция: | 2560x1600 |
| Дисплей, тип: | Anti-Glare |
| Оптично устройство: | Не |
| M.2 слот: | Не |
| Windows OS: | Не |
| Клавиатура, тип: | Backlit Keyboard |
| Кирилизация | БДС кирилизация на клавиатурата |
| Тегло, kg: | 2.40 |
Acer Nitro V16
- Производител: ACER
- Код на продукта: NH.QZREX.004_GP.BAG11.02E
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 39013
- Наличност: В наличност
-
1,712.96€ (3,350.27лв.)
- Цена без ДДС: 1,427.47€ (2,791.89лв.)







