Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Монитор Acer Nitro VG250QF3bmiipx, 24.5'', FHD (1920X1080) IPS, ZeroFrame, 320Hz DP, 240Hz HDMI, 1ms/0.5ms(GTG, Min.), 250nits, 100M:1, 99% sRGB, Free Sync Premium, 2xHDMI, DP, HDR10, Audio out, Speakers, Tilt, BluelightShield, Vesa, Black
| Размер на екрана, inch: | 24.5" (62.23 cm) |
| Вид на екрана: | Flat |
| Широкоекранен: | 16:9 |
| Технология: | LED |
| Тип на матрицата: | IPS |
| Тип на дисплея: | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей: | - |
| Резолюция: | 1920x1080 |
| Разстояние м/у точките, mm: | 0.28300 mm |
| Време за реакция, ms: | 1ms(VRB), 4ms(GTG) |
| Честота на опресняване, Hz: | 320Hz |
| Яркост, cd/m2: | 240cd/m2 |
| Статичен контраст: | 1 000:1 |
| Динамичен контраст: | 100 000 000:1 |
| Тип синхронизация: | FreeSync Premium |
| Тунер: | - |
| Web камера, MP: | - |
| Вградени говорители: | 2W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт: | - |
| HDMI: | 2 HDMI |
| DVI: | - |
| Display port: | DisplayPort |
| Последователно свързване: | - |
| VGA: | - |
| USB-C: | - |
| USB хъб: | - |
| Наклон: | Tilt |
| Хоризонтално завъртане: | - |
| Вертикално завъртане: | - |
| Регулиране на височина: | - |
| Енергиен клас: | D |
| Консумация, kWh/1000h: | 15 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: | 55.7 x 24.6 x 39.9 (54.9) cm |
| Цвят: | Black |
| VESA размер, mm: | 100 x 100 mm |
| Монитори | |
| Размер на екрана, inch: | 24.5 |
| Тип на матрицата: | IPS |
| Тип на дисплея: | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей: | Не |
| Резолюция: | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms: | 1 |
| Вградени говорители: | Да |
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Display port: | Да |
| VGA: | Не |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: | 55.7 x 24.6 x 39.9 (54.9) cm |
Acer Nitro VG250QF3bmiipx
- Производител: ACER
- Код на продукта: UM.KV0EE.301
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 38942
- EAN: 4711474720023
- Наличност: В наличност
-
150.50€ (294.36лв.)
- Цена без ДДС: 125.42€ (245.30лв.)











