Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Мултимедиен проектор Acer Projector HL6521G, DLP, Laser, FHD (1920x1080), 4000ANSI Lum, 3 500 000:1, 1.1x Zoom, 2xHDMI, 10 000:1, 1.1x Zoom, 2xHDMI 2.0, USB Type-A DC Out, Audio Out (3.5 mm), RS232, Speaker 10W, Carrying Case, 3.3kg, White
| Технология: | DLP 3D Ready, DLP Chip 0.47'', Version 0.47" |
| Яркост, lumens: | 4 000 (standard), 3 200 ANSI lumens |
| Контраст: | 10 000:1 |
| Разд. способност: | 1920x1080 |
| Размер на екрана, inch: | 30" ~ 300" (100 cm ~ 996 cm) |
| Звук: | 1x 10W |
| Коефициент на увеличение: | 1.1x |
| Късофокусен: | no (Throw Ratio 1.50 ~ 1.65:1) |
| Опция за безжично прожектиране: | - |
| Входове: | 1 RS232 |
| Изходи: | 1 USB Type A DC out 5V (multimedia shared output port), 1 Audio out (3.5 mm), 1 SPDIF Audio out |
| HDMI: | 2 HDMI 2.0 (HDCP 2.2) |
| Размери (Ш, Д, В), cm: | 28.6 x 21.6 x 1159 cm |
| Тегло, kg: | 3.3 kg |
| Цвят: | White |
| Други: | Automatic Keystone Correction |
| Проектори | |
| Яркост, lumens: | 4 000 (standard), 3 200 ANSI lumens |
| Разд. способност: | 1920x1080 |
| Късофокусен: | Да |
| Опция за безжично прожектиране: | Не |
Acer Projector HL6521G
- Производител: ACER
- Код на продукта: MR.JYP11.001
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 38394
- EAN: 4711474590237
- Наличност: Очаква се
-
749.45€ (1,465.79лв.)
- Цена без ДДС: 624.54€ (1,221.49лв.)







