Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Мултимедиен проектор Acer Projector S1287n, DLP, Short Throw 0.6, XGA (1024x768), 4000 ANSI Lum, 20 000:1, 1x Zoom, 2x HDMI (1.4b), Component Video (D-sub), PC Audio 3.5mm, RCA, DC Out (5V/1A, USB-A), RG-45, RS232, Speaker 16W, 3.1 kg, 3Y, White
| Технология: | DLP |
| Яркост, lumens: | 4 000 (standard & WUXGA), 3 200 (eco) ANSI lumens |
| Контраст: | 20 000:1 |
| Разд. способност: | XGA (1024 x 768) |
| Размер на екрана, inch: | Projection size (diagonal) 0.82 ~ 7.62 m |
| Поддържане на формати: | 4:3 & 16:9 (supported) |
| Звук: | 1x 16 watt |
| Шум при работа, dB: | 27 dBA (eco) |
| Коефициент на увеличение: | 1:1.0x / 2x |
| Късофокусен: | Throw Ratio 0.62:1 |
| Опция за безжично прожектиране: | - |
| Входове: | 1 VGA analog D-Sub, 1 Composite Video RCA, 1 Audio in (3.5mm) |
| Изходи: | 1x USB Type- A DC Out 5V, 1 Audio out (3.5 mm), 1 D-Sub Out (for Monitor Loop Through) |
| HDMI: | 2 HDMI 1.4b |
| Лампа, W: | 240 watt Osram UHP |
| Лампа живот, h: | 5 000 (standard), 10 000 (eco), 15 000 (ExtremeEco) hours |
| Размери (Ш, Д, В), cm: | 31.3 x 23.6 x 11.4 cm |
| Тегло, kg: | 3.1 kg |
| Цвят: | White |
| Проектори | |
| Яркост, lumens: | 4 000 (standard & WUXGA), 3 200 (eco) ANSI lumens |
| Разд. способност: | 1024x768 |
| Късофокусен: | Да |
| Опция за безжично прожектиране: | Не |
Acer Projector S1287n
- Производител: ACER
- Код на продукта: MR.JYW11.001
- Гаранция: 36 месеца
- SKU Code: 38676
- EAN: 4711474650320
- Наличност: Очаква се
-
550.34€ (1,076.38лв.)
- Цена без ДДС: 458.62€ (896.98лв.)







