Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Мултимедиен проектор Acer Projector Vero SL2520n, DLP, Laser, Short Throw 0.5, FHD (1920x1080), 4000 ANSI Lumens, 1.43x, 50000:1 Dynamic Black, HDMI 2.0 x2 (HDCP 2.2), DC Out (5V/1.5A, USB-A), RS232, LAN (RJ45), Speaker 15W, Laser lifespan up to 30000h,2.9 kg, Bag, 3Y, White
| Технология: | Laser |
| Яркост, lumens: | 4 000 ANSI Lumens |
| Контраст: | 50 000:1 |
| Разд. способност: | 1920x1080 |
| Поддържане на формати: | 16:9 (Native), 4:3 (Supported) |
| Звук: | 15W |
| Шум при работа, dB: | 29 dBA (ECO) |
| Коефициент на увеличение: | 1.0x |
| Късофокусен: | Throw Ratio: 0.496 |
| Входове: | RS232 (D-sub) |
| Изходи: | Audio out (3.5 mm), DC Out (5V/1.5A, USB-A) |
| HDMI: | 2 HDMI |
| Лампа живот, h: | 20,000 Hours (Standard) / 30,000 Hours (ECO) |
| Размери (Ш, Д, В), cm: | 28.6 x 21.6 x 11.6 |
| Тегло, kg: | 2.9 kg |
| Цвят: | White |
| Проектори | |
| Яркост, lumens: | 4 000 ANSI Lumens |
| Разд. способност: | 1920x1080 |
| Късофокусен: | Да |
Acer Projector Vero SL2520n
- Производител: ACER
- Код на продукта: MR.JYT11.001
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 36596
- EAN: 4711474618948
- Наличност: В наличност
-
893.38€ (1,747.29лв.)
- Цена без ДДС: 744.48€ (1,456.08лв.)







