Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Мултимедиен проектор Acer Projector Vero SL2520n, DLP, Laser, Short Throw 0.5, FHD (1920x1080), 4000 ANSI Lumens, 1.43x, 3, 500 000:1 Dynamic Black, HDMI 2.0 x2 (HDCP 2.2), DC Out (5V/1.5A, USB-A), RS232, LAN (RJ45), Speaker 15W, Laser lifespan up to 30000h,2.9 kg, Bag, 3Y,
| Технология: | Laser, DLP |
| Яркост, lumens: | 4 000 ANSI Lumens |
| Контраст: | 3 500:1 |
| Разд. способност: | 1920x1080 |
| Поддържане на формати: | 16:9 (Native), 4:3 (Supported) |
| Звук: | 15W |
| Шум при работа, dB: | 29 dBA (ECO) |
| Коефициент на увеличение: | 1.0x |
| Късофокусен: | Throw Ratio: 0.496 |
| Входове: | RS232 (D-sub) |
| Изходи: | Audio out (3.5 mm), DC Out (5V/1.5A, USB-A) |
| HDMI: | 2 HDMI |
| Лампа живот, h: | 20,000 Hours (Standard) / 30,000 Hours (ECO) |
| Размери (Ш, Д, В), cm: | 28.6 x 21.6 x 11.6 |
| Тегло, kg: | 2.9 kg |
| Цвят: | White |
| Проектори | |
| Яркост, lumens: | 4 000 ANSI Lumens |
| Разд. способност: | 1920x1080 |
| Късофокусен: | Да |
Acer Projector Vero SL2520n
- Производител: ACER
- Код на продукта: MR.JYT11.001_NWL-2311
- Гаранция: 24 месеца
- SKU Code: 39063
- Наличност: В наличност
-
893.38€ (1,747.29лв.)
- Цена без ДДС: 744.48€ (1,456.08лв.)







