Доставка с Еконт Експрес.
Гаранционното обслужване се извършва от официалните сервизи на марката.
Монитор Acer Vero B277Gbmiprx, 27" IPS LED, ZeroFrame FHD (1920x1080) AG, 4ms (GTG), 120Hz, 100M:1, 1500:1, 250nits, 99% sRGB, HDMI, VGA, DP, Speakers 2x2W, Audio In/Out, ERGOstand, TUV, Energy Efficiency Class C, VESA, Black
| Размер на екрана, inch: | 27" (68.58 cm) |
| Вид на екрана: | Flat |
| Широкоекранен: | 16:9 |
| Технология: | LED |
| Smart OS: | - |
| Тип на матрицата: | IPS |
| Тип на дисплея: | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей: | - |
| Резолюция: | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms: | 4ms |
| Честота на опресняване, Hz: | 120Hz |
| Яркост, cd/m2: | 250cd/m2 |
| Статичен контраст: | 1 500:1 |
| Динамичен контраст: | 100 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V: | 178° / 178° |
| Тип синхронизация: | Standard |
| Тунер: | - |
| Web камера, MP: | - |
| Вградени говорители: | 2W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт: | - |
| HDMI: | HDMI |
| DVI: | - |
| Display port: | DisplayPort |
| Последователно свързване: | - |
| VGA: | VGA |
| USB-C: | - |
| USB хъб: | - |
| Наклон: | -5° ~ 35° |
| Хоризонтално завъртане: | ± 60° |
| Вертикално завъртане: | ± 90° |
| Регулиране на височина: | 165 mm |
| Рамка: | ZeroFrame |
| Стандарти: | TCO Edge, Win 10 compliant, TUV LBL, EnergyStar |
| Енергиен клас: | C |
| Консумация, kWh/1000h: | 13.8 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: | 54.0 x 18.6 x 35.0 (51.5) cm |
| Цвят: | Black |
| VESA размер, mm: | 100 x 100 mm |
| Монитори | |
| Размер на екрана, inch: | 27 |
| Тип на матрицата: | IPS |
| Тип на дисплея: | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей: | Не |
| Резолюция: | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms: | 4 |
| Ъгъл на видимост H/ V: | 178° / 178° |
| Вградени говорители: | Да |
| HDMI: | Да |
| DVI: | Не |
| Display port: | Да |
| VGA: | Да |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm: | 54.0 x 18.6 x 35.0 (51.5) cm |
Acer Vero B277Gbmiprx
- Производител: ACER
- Код на продукта: UM.HB7EE.G02
- Гаранция: 36 месеца
- SKU Code: 37617
- EAN: 4711474183972
- Наличност: В наличност
-
141.46€ (276.66лв.)
- Цена без ДДС: 117.88€ (230.55лв.)








